Zapraszamy Państwa do udziału lub odwiedzenia 46 MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BUDOWNICTWA „JESIEŃ 2014”. Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska – Białej Śląskiej Izby Budownictwa Polskiego Instytutu  Budownictwa Pasywnego Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Targi „JESIEŃ 2014” to jedne z największych targów budowlanych w Polsce południowej,  wyjątkowa okazja do zaprezentowania oferty na szerokim forum inwestorów, wykonawców i dystrybutorów. Równocześnie z nimi organizowane są 16 Targi Technik Grzewczych „INSTAL SYSTEM 2014”.
Oferta targów odpowiada na współczesne wyzwanie w branży budowlanej, jak tanie budownictwo oraz poszukiwanie oszczędności, obniżenie kosztów utrzymania oraz solidne materiały, urządzenia.Dzięki  uczestnictwu  w targach mogą Państwo:

  • zaprezentować swoją ofertę ponad  6 000 zwiedzających z Polski, Czech i   Słowacji,
  • aktywnie zabiegać o nowe, krajowe i międzynarodowe  kontakty handlowe,
  • wymienić doświadczenia ze specjalistami z branży budowlanej.
Tematem przewodnim targów jest „Efektywność energetyczna” obiektów, temat ten będzie realizowany poprzez ekspozycje wystawców, a także w specjalnych wydarzeniach targowych, jak seminaria, konferencje, pokazy na Wyspie Nowości.
W  trakcie konferencji targowej pt. „Buduj energooszczędnie” zaproszeni goście prezentować będą najnowsze rozwiązania, zapewniające komfort cieplny,  a jednocześnie jak najmniejsze zapotrzebowanie na energię w obiektach budowlanych.Informacje targowe:

  • targi odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej,
    przy ul. Karbowej 26 w dniach 26 – 28 września 2014 roku,
  • przewidujemy udział ok. 200 firm polskich i zagranicznych,
  • powierzchnia wystawiennicza – ok. 5 000 m² w Hali  i 1500 m² na terenach  zewnętrznych.

Zachęcamy do promowania nowych produktów i usług w formie prezentacji i pokazów na specjalnie wydzielonej powierzchni – Wyspie Nowości.

Źródło: Targi Bielskie
Foto: budownictwo.org

Reklama