Prawdopodobnie prawie każdy mieszkaniec naszego regionu kiedyś zagrał w popularnego lotka. Niesieni marzeniami i wielkich pieniądzach próbujemy swoich magicznych sztuczek w typowaniu cyferek.

W co grają Ślązacy?

Najpopularniejszą grą liczbową w Polsce jest Lotto. Jest to spowodowane tym, że ma klarowne zasady i stosunkowo dobry stosunek ceny zakładu do możliwości wygranych. Stopni wygranych są cztery. Ale każdego interesuje tylko ta jedna najwyższa.. warta bez kumulacji gwarantowane 2 miliony złotych. Wraz z kumulacja w Lotto rośnie też pula wygranych. A jakie najwyższe wygrane zanotowano w naszym regionie?

Wielkie wygrane

Na temat wygranych z Bestwiny niewiele wiadomo, być może dlatego, że są tutaj tylko dwie kolektury i ilość grających jest statystycznie zbyt niska na najwyższe wygrane. Kolektury w Bestwinie ulokowane są na ul Krakowskiej 122 oraz Podzamcze 10. Oczywiście mają swoich wiernych klientów, którzy grają od lat w wiele produktów Totalizatora Sportowego.

Natomiast jeśli chodzi o największe miasto w okolicy – Bielsko-Białą, tutaj już zanotowano pewne ciekawe przypadki wygranych. Druga z kolei wygrana ponad milionowa w tym mieście wyniosła aż 10 600 000 złotych w czerwcu 2012 roku. Szczęśliwiec zagrał metodą chybił-trafił czterema zakładami za 12 zł. Liczby 12, 20, 30, 32, 39, 42 pozwoliły mu stworzyć sobie nowe dogodne warunki finansowe na przyszłość. W siostrzanej grze Lotto Plus pewien Bielszczanin wygrał okrągły milion złotych w roku 2013, jednak numery typował samodzielnie!

Chęć wygranej czasami silniejsza od rozsądku

Brakiem rozsądku wykazał się pewnie 18-latek, który włamał sie do kolektury w Czechowicach-Dziedzicach w sierpniu 2011 roku. Dokonał tego będąc na przepustce z ośrodka szkolno-wychowawczego.Został złapany na gorącym uczynku.

źródło: wynikilotto.net.pl

Reklama