Przyjdź, zobacz, dotknij egzotyczne zwierzęta w Gemini, podczas wyjątkowej wystawy, która potrwa od 17 kwietnia do 2 maja. Olbrzymie pająki ptaszniki (nazywane często tarantulami), groźnie wyglądające skorpiony, intrygujące węże, wielobarwne kameleony oraz inne niezwykłe stworzenia i to wszystko na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy na niezwykłą wystawę żywych zwierząt, którą będzie można oglądać już od 17 kwietnia. Podczas wystawy zaprezentowanych zostanie blisko 100 fascynujących egzotycznych stworzeń, mało tego – będzie można je głaskać, brać na rękę, a nawet robić sobie zdjęć z wybranymi okazami.

Wystawa znajduje się pod opieką doświadczonych hodowców, dla których kontakt ze zwierzętami jest pasją i sposobem na życie.

W trakcie trwania wystawy będzie można zdobyć bardzo dużo ciekawych informacji. To doskonała lekcja biologii, przyrody dla dzieci i młodzieży, które w zorganizowanych grupach będą uczestniczyć w interaktywnych prelekcjach stanowiących praktyczne uzupełnienie wiedzy nabywanej podczas zajęć szkolnych i przedszkolnych.

Uczestnicy poznają budowę egzotycznych stworzeń, dowiedzą się, czym się żywią zwierzęta i kto jest ich naturalnym wrogiem.

Grupy zorganizowane ze szkół i przedszkoli mogą się zapisywać na wystawę pod nr telefonu 795 209 224. Zwiedzanie, połączone z interaktywną prelekcją, rozpocznie się o godz. 9.00 – każda następna grupa rozpoczynać będzie zajęcia co 40 minut.

Dodatkową atrakcją wystawy są zajęcia dedykowane dla najmłodszych, z których będzie można skorzystać w pierwszy weekend jej trwania /18-19 kwietnia/, natomiast w drugi weekend  /25-26 kwietnia/ czekają atrakcje dla pasjonatów makrofotografii – na specjalnie przygotowanym stanowisku będą oni mogli bez przeszkód fotografować wybrane okazy zwierząt egzotycznych.

Źródło: Gemini Park

Reklama