stara_kablownia_20160208_fotokonkurs_walentynki_2016Wyjazd do luksusowego hotelu, romantyczna kolacja, kino? Co zaplanować na zbliżające się Walentynki? Centrum Handlowe Stara Kablownia przygotowała coś specjalnego dla zakochanych, którzy zechcą podzielić się ze wszystkimi swoją miłością.

6 lutego w Centrum Handlowego Stara Kablownia wystartuje konkurs, który rozpali serca wszystkich wyczekujących emocji związanych z tym wyjątkowym dniem. Na terenie głównego pasażu stanie wspaniałe balonowe serce, które będzie niepowtarzalnym tłem do wyrażenia uczuć przez pary, które zechcą sfotografować swoje chwile zakochania i upamiętnić w ten nietypowy sposób Walentynki.

Na uczestników konkursu czekają wyjątkowe nagrody! Zwycięzcy spędzą dwa dni w Hotelu Alpin w Szczyrku. Jest o co walczyć, ponieważ o romantyczne chwile zadba wyjątkowa kolacja przygotowana przez szefa kuchni, relaks w saunie, a także w jacuzzi. Dla pozostałych miejsc przygotowano również wspaniałe nagrody, m.in.: walentynkową kolację w Restauracji Browar Dziedzice, bilety do Multikina, zaproszenia do Sushi Koi czy na pyszną pizzę w restauracji Dobre Smaki, a także voucher dla dwojga na coś słodkiego w Alternative Bar.

Zdjęcia wykonane w Starej Kablowni będzie można przesyłać do 11 lutego na adres mailowy pr@starakablownia.pl. W ten sposób powstanie wyjątkowa i niepowtarzalna galeria zakochanych par – fanów Centrum Handlowego. Za pośrednictwem facebook’owego fanpage Starej Kablowni będzie można głosować na parę, która zdaniem oceniających najlepiej wyraża swoje uczucia. Inwencję twórczą i pomysłowość pozostawiamy zakochanym, bez względu na wiek i staż związku.

Wspomniane głosowanie potrwa od 10 do 12 lutego, a rozstrzygnięcie wraz z rozdaniem nagród odbędzie się 13 lutego. Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza wszystkich zakochanych – podzielcie się swoją miłością! Spędźcie ten wyjątkowy dzień we dwoje korzystając ze wspaniałych nagród przygotowanych przez Starą Kablownię i partnerów!

Dodatkowo, 14 lutego w godz. 16:00 – 20:00 czechowiczanie w ramach akcji „EkoWalentynki” będą mogli wymienić zużyte baterie na lizaki w kształcie serduszek. Idea wydarzenia jest bardzo prosta – z okazji Walentynek pokażmy, że Ziemię też można kochać!

Reklama