stara_kablownia_20160211_weekend_skrzataKreatywna zabawa rozwijająca pomysłowość i wspierająca rozwój dzieci, wspaniałe konkursy z nagrodami, a przy tym nauka i moc atrakcji. To wszystko czeka na najmłodszych klientów Starej Kablowni w nadchodzący weekend.

W dniach 13 i 14 lutego Stara Kablownia zmieni się w miejsce kipiące kreatywnością. We współpracy z PPHU BOGLYS i mBank przez dwa dni dzieciaki nie tylko będą mogły układać najsłynniejsze na świecie, kultowe klocki – LEGO, ale również wziąć udział w konkursie wiedzy ekonomicznej dla najmłodszych oraz wielu innych zmaganiach. Oczywiście, na wszystkich odważnych i wytrwale zmagających się dzieciaków czekają nagrody.

O właściwe wyzwania dla najmłodszych zadbają kreatywni instruktorzy z Bricks4Kidz.com.pl, którzy dzięki nowatorskiemu programowi będą uczyć, bawić i oczywiście budować!

A z myślą o rodzicach, którzy również nie powinni się nudzić, mBank przygotował wyjątkowe konsultacje, w ramach których będzie można lepiej poznać rynek hipoteczny, tajniki kredytów, a także zestawić i porównać wiele ofert.

Centrum Handlowe Stara Kablownia serdecznie zaprasza na mBankowy weekend Skrzata z LEGO 13 i 14 lutego, w godzinach 15:00 – 19:00.

Reklama