Turniej_20160219_1W piątek 19 II 2016 roku w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kaniowie odbył się Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Dyrektora CKSiR w Bestwinie. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. W każdej kategorii po 4 drużyny.

Szkoła Podstawowa:
1. MDP KANIÓW – NIEPOKONANI – Szymon Janeczko, Rafał Janeczko, Adam Szura, Maciej Świergoń, Kacper Betka, Rafał Beniowski, Patryk Wójtowicz, Kacper Sieracki,
2. SUPER SZÓSTKA – Jakub Bieroński, Bartosz Bieroński, Patryk Fluder, Mateusz Tomaszczyk, Miłosz Tomaszczyk, Łukasz Kajkowski
3. AC PAJACE – Jakub Lasek, Filip Puda, Dominik Zontek, Konrad Komór, Kamil Kóska, Borys Danielczyk,
4. FC ZWYCIĘZCY – Wiktor Głąb, Szymon Głąb, Mateusz Głąb, Kamil Życzkowski, Kacper Grajny

Turniej_20160219_2Gimnazjum:
1. DANIEL I PRZYJACIELE – Daniel Zużałek, Dominika Sojka, Maichał Pawłuszkiewicz, Oktawian Tomski, Dawid Adamaszek, Jan Adamaszek, Bartłomiej Kowalczyk,
2. DIDEK I INNI – Bartłomiej Ślosarczyk, Michał Sewera, Sebastian Olek, Kamil Wójtowicz, Kacper Kubica
3. OSP KANIÓW TEAM – Wojciech Kozub, Daniel Ciućka, Oktawian Ramza, Dawid Woźniak, Łukasz Armuz,
4. CO TUTAJ PISZE? – Artur Zelek, Bartłomiej Aleksiejuk, Piotr Wydmański, Michał Bieroński, Łukasz Szyma, Dawid Waluszek Daniel Drożdżek,

Wyniki poszczególnych spotkań:

Turniej_20160219_3SP:
1. FC ZWYCIĘZCY – AC PAJACE – 0:4
2. MDP KANIÓW – SUPER SZÓSTKA – 1:3
3. FC ZWYCIĘZCY – SUPER SZÓSTKA – 0:9
4. AC PAJACE – MDP KANIÓW – 2:2
5. FC ZWYCIĘZCY – MDP KANIÓW – 0:6
6. AC PAJACE – SUPER SZÓSTKA: 2:9

I miejsce: SUPER SZÓSTKA
II miejsce: MDP KANIÓW – NIEPOKONANI
III miejsce: AC PAJACE
IV miejsce: FC ZWYCIĘZCY

Król strzelców: Jakub Bieroński – 11 bramek

Turniej_20160219_4Gimnazjum:
1. OSP KANIÓW – CO TUTAJ PISZE? – 1:0
2. DIDEK I INNI – DANIEL I PRZYJACIELE – 10:0
3. OSP KANIÓW – DIDEK I INNI – 0:5
4. CO TUTAJ PISZE? – DANIEL I PRZYJACIELE – 9:0
5. OSP KANIÓW – DANIEL I PRZYJACIELE – 8:1
6. CO TUTAJ PISZE? – DIDEK I INNI – 2:3

I miejsce: DIDEK I INNI
II miejsce: OSP KANIÓW TEAM
III miejsce: CO TUTAJ PISZE?
IV miejsce: DANIEL I PRZYJACIELE

Król strzelców: Bartłomiej Ślosarczyk – 6 bramek

Nagrody rzeczowe, puchary oraz słodycze dla uczestników wręczali: Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie dr Grzegorz Boboń, nauczyciel wychowania fizycznego Waldemar Fluder i sędzia turnieju Łukasz Wojsław.

Źródło: bestwina.pl