Dzień Kobiet dla Kobiet - trzy dni babskich atrakcji w Starej KablowniTo będzie wyjątkowa „odpowiedź” na tradycyjnie obchodzony „Dzień Kobiet”. Zamiast rajstop, czekoladek i przysłowiowych goździków, czas naprawdę pomyśleć o kobietach – o ich potrzebach, zainteresowaniach i pragnieniach. Właśnie w tym duchu Stara Kablownia, Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach wraz z grupą partnerów przygotowała wyjątkowe, trzydniowe Święto Kobiet: „Nasz Kobiecy Świat”.

W dniach 4-6 marca Stara Kablownia zamieni się w centrum damskich spraw i atrakcji. Pierwsze wydarzenia czekają na panie już 4 marca, kiedy to wystartują warsztaty stylizacji, dzięki którym będzie można doświadczyć własnej kobiecości w pełnym wymiarze. Stylizacje stworzone zostaną z bogatej oferty wiosennych kolekcji dostępnych w sklepach w Starej Kablowni: m.in.: Ganti, Mohito, Delie, CCC, Aren, Styl Studio Vena. Parter Centrum Handlowego zamieni się w pole do eksperymentów z własnym wizerunkiem, pełnym rozmaitych możliwości i ofert, które będą czekały na panie od 17:00 do 19:00. Zorganizowany zostanie także konkurs dla Pań, w którym będzie można wygrać zakupy z osobistą stylistką w sklepach Starej Kablowni.

5 marca w godzinach 10:00 – 15:00 w Klubie Muzycznym Chacharnia odbędzie się konferencja pt. „Siła Kobiet”, w ramach której zapraszamy na wykłady, warsztaty i dyskusje, dotyczące istoty kobiecości, a także tego, że kobietą jest się całe życie i nie wolno o tym zapominać, niezależnie od wieku. Udział w konferencji jest bezpłatny! Zapisy do 1 marca prowadzi Dział Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, pod numerem telefonu: 32 215 30 34.

Drogie Panie, jeżeli wasze szafy są pełne ubrań, ale nie specjalnie macie się w co ubrać, to 6 marca będzie doskonałą okazją na wymianę garderoby. W godzinach od 15:00 do 19:00 odbędzie się Szafing w Chacharni. Nie możecie tego przegapić. Zabierzcie ze sobą ciuchy na wymianę, a do domu wrócicie z modnymi elementami garderoby. Dodatkowo, do dyspozycji Pań będzie Ewa Paczyńska – wizażystka i stylistka paznokci, uznana specjalistka z doświadczeniem w wielu ogólnopolskich imprezach.

Podczas Szafingu odbędą się również porady kosmetologiczne i wykłady prowadzone przez Annę Matuk – kosmetyczkę II stopnia z Zaciszka Piękna. Na panie czekają porady wizażu i bezpłatne makijaże, a także konkursy z nagrodami. W ramach wykładu, Anna Matuk poruszy ponadto dwa niezwykle istotne dla każdej kobiety tematy: „Rozkwitnij swym pięknem na wiosnę – domowe sposoby” oraz „Rozkwitnij swym pięknem na wiosnę – metody profesjonalne”.

Reklama